38

Adresa

Stražisko 1, 798 44

E-mail

strazisko@volny.cz

Telefon

582 376 520 OÚ
724 860 831 Starosta

Datová schránka

3p9aqv3

Úřední hodiny

pondělí:7:00 - 15:00
úterý:7:00 - 15:00
středa:7:00 - 17:00
čtvrtek:7:00 - 15:00
pátek:7:00 - 13:00

Odkazy

Připravili jsme pro Vás odkazy na různé organizace, které přinášejí zajímavé informace, nebo se vztahují k obci Stražisko.

Region Haná

http://www.regionhana.cz/cs/

Spolek pro místní spolupráci, našim posláním je vytvářet prostor pro spolupráci mezi obcemi, spolky, podnikateli i všemi aktivními jednotlivci na území členských obcí. Cílem je podpořit rozvoj a spolupráci v nejrůznějších oblastech života venkovských obcí.

Jízdní řády (IDOS)

http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/?f=Stražisko
IDOS je vyhledavač v jízdních řádech veřejné dopravy, který pracuje s jízdními řády spojů drážní, autobusové a městské dopravy. IDOS dále poskytuje doplňkové informace o jednotlivých spojích, řazení některých vlaků, informace o případném zpoždění vybraných spojů (poloha spoje se zjišťuje dotazem do příslušného dispečerského systému) a dále kontextové propojení do prodejních systémů pro zakoupení/rezervaci jízdních dokladů.

Mapy.cz

https://mapy.cz/turisticka?x=16.9292225&y=49.5365624&z=13

Turistická mapa Stražiska a okolí. Je zde možné plánovat trasy, získat tipy na výlet, zjistit nejbližší občerstvení, ubytování a pod.

Geologické mapy regionu

http://www.geologicke-mapy.cz/regiony/ku-756555/

Geologie, geologické mapy ale i další zajímavé informace pro katastrální území Stražisko (k.ú. 756555). Najdete zde rovněž historické mapy, katastrální mapy, mapy rizik nebezpečných látek (radod) a pod.

Czech Point

http://www.http://www.czechpoint.cz/web/

Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál, tedy Czech POINT je projektem, jehož cílem je zredukovat přílišnou byrokracii ve vztahu občan – veřejná správa. Czech POINT slouží jako asistované místo výkonu veřejné správy, umožňující komunikaci se státem prostřednictvím jednoho místa tak, aby „obíhala data ne občan“. Je zde možné získat a ověřit data z veřejných i neveřejných informačních systémů, úředně ověřit dokumenty a listiny, převést písemné dokumenty do elektronické podoby a naopak, získat informace o průběhu správních řízení ve vztahu k občanovi a podat podání pro zahájení řízení správních orgánů.

Portál veřejné správy

http://portal.gov.cz/portal/obcan/

Na úřad přes internet. Informace pro občany, živnostníky, orgány veřejné moci. Obsahuje informace o České republice i o Evropské unii.

IDSOK

https://www.kr-olomoucky.cz/

Všeobecné informace o Olomouckém kraji, pozvánka pro turisty i zajímavosti pro občany. Důležité informace veřejné správy Olomouckého kraje pro firmy i občany.

Regiony na Penize.cz

http://regiony.penize.cz/4-d590070-strazisko

Najdete zde zejména úřady s působností pro obec Stražisko, kontakty na nejbližší firmy dané profese jako ubytování, stravování, zdravotnické subjekty nebo i odkazy na nabízené nemovitosti. Najdete zde informace o výsledku posledních voleb do jednotlivých subjektů.